Site Health (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Count
lv: Skaits

en: Query
lv: Vaicājums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums
