Site Health (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: Count
ru: Количество

en: Query
ru: Запрос

en: Warning message
ru: Предупреждение
