Site Health (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Count
sv: Antal

en: Query
sv: Databasfråga

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Export as CSV
sv: Exportera som CSV
