Site Health (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Count
tr: Sayaç

en: Query
tr: Sorgu

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Export as CSV
tr: CSV olarak kaydet
