Site Health (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Count
ca: Quantitat

en: Query
ca: Consulta

en: Warning message
ca: Missatge d'avís
