Site Health (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Overview
es: Vista general

en: Settings
es: Configuración

en: Count
es: Número

en: Query
es: Consulta

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Export as CSV
es: Exportar como CSV
