Site Health (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Query
eu: Kontsulta

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua
