Site Health (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Count
fi: Laskuri

en: Query
fi: Kysely

en: Warning message
fi: Varoitusviesti
