Site Health (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Count
fr: Décompte

en: Query
fr: Requête

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Security Settings
fr: Paramètres de sécurité

en: Export as CSV
fr: Exporter en CSV
