Site Health (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Count
oc: Descompte

en: Query
oc: Requèsta

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment
