Site Health (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Overview
pt: Visão geral

en: Settings
pt: Configurações

en: Count
pt: Contar

en: Query
pt: Consulta

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso
