Site Health (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: Count
pt: Contagem

en: Query
pt: Consulta

en: View Details
pt: Ver detalhes

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso
