Site Health (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Count
th: จำนวน

en: Query
th: สอบถาม

en: Warning message
th: ข้อความเตือน
