Site Health (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Count
ar: العدد

en: Query
ar: استفسار

en: Warning message
ar: رسالة التحذير
