Site Health (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Count
az: Say

en: Query
az: Sorğu

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı
