Site Health (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Overview
cy: Arolwg

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Query
cy: Ymholiad

en: Warning message
cy: Neges rybudd
