Site Health (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Overview
de: Übersicht

en: Settings
de: Einstellungen

en: Count
de: Anzahl

en: Query
de: Abfrage

en: View Details
de: Details anzeigen

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Security Settings
de: Sicherheitseinstellungen

en: Export as CSV
de: Exportieren als CSV
