Site Health (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Query
el: Ερώτημα

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης
