Site Health (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Count
gl: Contar

en: Query
gl: Consulta

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso
