Site Health (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Count
hu: Mennyiség

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Export as CSV
hu: Exportálás CSV formátumba
