Site Health (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: Count
id: Jumlah

en: Query
id: Kueri

en: Warning message
id: Pesan peringatan
