Site Health (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ja: 概観

en: Settings
ja: 設定

en: Count
ja: カウント

en: Query
ja: クエリー

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Export as CSV
ja: CSVとしてエクスポート
