Site Health (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
