Site Health (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Count
nl: Aantal

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Export as CSV
nl: Exporteren als CSV
