Site Health (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Count
pl: Liczba

en: Query
pl: Zapytanie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Export as CSV
pl: Export do CSV
