Site Health (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Count
fa: شمارش

en: Query
fa: پرس و جو

en: Warning message
fa: پیغام هشدار
