Site Health (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Count
ps: شمیر

en: Query
ps: پوښتنه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
