Site Health (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Settings
ro: Setări

en: Count
ro: Contor

en: Query
ro: Interogare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare
