Site Health (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Count
sk: Počet

en: Query
sk: Dotaz

en: Warning message
sk: Správa s upozornením
