Site Health (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Count
uk: Лічильник

en: Query
uk: Запит

en: View Details
uk: Переглянути подробиці

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Security Settings
uk: Параметри безпеки
