Site Health (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Count
vi: Số lượng

en: Query
vi: Truy vấn

en: Warning message
vi: Cảnh báo
