Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Roles
bs: Uloge

en: Filters
bs: Filteri

en: Default language
bs: Defaultni jezik
