Site integrator (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Mode
km: របៀប​

en: Filters
km: តម្រង

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
