Site integrator (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Mode
mn: Горим

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
