Site integrator (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Roles
ne: भूमिका

en: Mode
ne: प्रकार

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
