Site integrator (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Mode
ug: مودېل

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
