Site integrator (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Merge
kn: ವಿಲೀನಗೊಳಿಸು...

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ
