Site integrator (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Roles
sq: Rolet

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Filters
sq: Filtrat

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar
