Site integrator (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Unknown
sv: Okänd

en: Roles
sv: Roller

en: Mode
sv: Läge

en: Merge
sv: Sammanfoga

en: External
sv: Extern

en: Filters
sv: Filter

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Default height
sv: Standardhöjd

en: Default width
sv: Standardbredd

en: Replace
sv: Ersätt

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Services
sv: Tjänster

en: Local
sv: Lokal

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Redirections
sv: Omdirigeringar
