Site Manager (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
