Site Manager (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Reset
it: Ripristina

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica
