Site Manager (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
