Site Manager (2.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica
