Site Manager (2.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Asc
hu: Növ
