Site Manager (2.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Step 1
mr: १ पायरी

en: Step 2
mr: २ पायरी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
