Site Manager (2.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Step 1
hi: स्टेप 1

en: Step 2
hi: स्टेप 2

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें
