Site Manager (2.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
