Site Manager (2.0.0-beta5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
