Site Manager (2.0.0-beta5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Reset
es: Restablecer

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Changed
es: Modificado

en: Apply
es: Aplicar

en: Sites
es: Sitios
