Site Manager (2.0.0-beta6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Asc
cs: Vzestupně
